مدل­های سقفی به زیبایی چوب طبیعی در شکل های متنوع، منحنی، سه ­گوش و کلاسیک قابل دسترس می­باشد. پمپ ها با توانهاي متفاوت و لوله ها با قطرها و اندازه هاي متنوع، نازلها و سیستمهاي پنوماتیک در کنار هم باعث تشکیل یک ساختار مکانیک سیال شده که برای عملکردی دقیق تر نیاز به طراحی و مهندسی دقیق دارد. آیا میدانید طراحی و اجرای نمایی زیبا و حرفهای، باعث افزایش قیمت ساختمان میشود؟ آیا نمای فایبر سمنت برد طرح چوب در مقایسه با نمای ترمو وود از مزیت قابل توجهی برخوردار است؟ آیا ورق های فایبر سمنت جهت استفاده در نما از تنوع در طرح و ابعاد برخوردار است؟ آیا نمای فایبر سمنت طرح چوب نیز همانند نمای ترمو وود باید هراز چند سال مجددا فراوری شود؟ بنابراین یادتان باشد اگر از شرکت های دیگر استعلام قیمت برای طراحی نما می گیرید، حتماً چک لیست خدمات را نیز از آنها بخواهید. بدین ترتیب چنانچه در سویی راجع به زندگی سخن رانده شود، و در سوی دیگر از مکان، چنین چیزی بی معناست. در حال حاضر نمای رومی جایگزین مناسبی ندارد و برای ابنیه لوکس کارفرمایان تنها و تنها ساختمانهایی با ظاهر رومی، باطنی بی دوام و اصالتی در هم گسیخته را می پسندند.

طراحی نمای ساختمان فتوشاپ

این محصول توسط دستگاه اتوکلاو سخت گردیده که حاصل کار، طرحی بی نظیر به وجود می­آورد. ماهیت متریال کامپوزیت این است، که محصول نیازی به شستشوی آن نیست حتی در محل هایی که میزان آلودگی بسیار بالا است نیز شستشوی ورق به راحتی توسط مواد شوینده و پاک کننده معمولی قابل انجام است. اجرای نمای ویلایی بافایبر سمنت برد: امروزه همه حرفه ها در حال پیشرفت و ارتقا هستند و صنعت ساختمان سازی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. با پیشرفت علم و فناوری ورق های سیمانی با الیاف مختلفی مانند چوب و غیره مسلح گردید. بعد از سال 1980 ورق های سیمانی با الیاف سلولزی مسلح گردید که با نام تجاری FIBER CEMENT BOARD تولید و وارد چرخه بازار گردید. از صفحه های سیمانی در سده های گذشته برای ساختمان سازی استفاده می شد و حدود صد سال پیش برای افزایش استحکام، فیبر را به آن افزودند. وزن درای وال سمنت حدود ده برابر سبک تر از دیوار با مصالح سنتی می­باشد. در این دیوار نیازی به استفاده از مصالح سنتی نمی­ باشد. احتمال جدا شدن مصالح رویه نما از سطح زیرین وجود دارد که خطرات جبرانناپذیری را در صورت سقوط در پی خواهد داشت. آیا مانند نمای سنگی که در مواردی سنگ از نما جدا و بر سر عابرین فرو میریزد در نمای فایبر سمنت برد نیز این احتمال وجود دارد؟

از فایبر سمنت برد در ویلا سازی در شمال نیز می توان استفاده کرد. در طراحی نمای ساختمان باید به نمای ساختمان های اطراف نیز توجه کرد . شایانذکر است در ارائه طرح، تمامی طرحها به صورت سه بعدی نیز به کارفرما ارائه میگردد. عمدتا ضخامت 8 میلیمتر این محصول بصورت مدولار در نماسازی و دیوار درای وال استفاده میگردد. فایبر سمنت برد یک محصول با کاربری بالا و تنوع در طرح می باشد و شما می توانید از آن در هر کجای ساختمان که بخواهید استفاده نمایید. شما می توانید از فایبر سمنت برد در ویلاسازی در هر گونه از آب و هوا استفاده نمایید چرا که این محصول با هر نوع آب و هوایی سازگار است. اگر دوست دارید درباره استفاده از آبنما در طراحی دکوراسیون منزل بیشتر بدانید خواندن مقاله "آبنمای خانگی ، طراوت و آرامش در دکوراسیون منزل" را نیز به شما پیشنهاد می کنیم. اجرای نما کامپوزیت به دو صورت زیر انجام میشود که هرکدام مزایا و معایب خاص خودشان رادارند که در ادامه سعی داریم هرکدام از مزایا و معایب آن بررسی کنیم. در ادامه برای آب بند نمودن کامل درزها از چسب پلی یورتان (PU) بعنوان بتونه الاستیک استفاده میگردد. برخی از مزایای نمای کامپوزیت به دلیل مراحل نصب آن هست که در ادامه بهتفصیل به آنها میپردازیم.  • و …


  • شبکه بندی عرضی


  • نصب صفحه عایق بر روی دیوار ساختمان


  • طراخی داخلی و خارجی نماهای ساختمان


  • نمایندگی کارخانه قائم شیشه


  • معمار : گروه معماری Koichi Takada
گروه مهندسین آرکا ورجاوند می تواندبه شما مالک محترم و یا سازنده گرامی در تمامی مراحل ساختمانی یاری رساند. سنگ های ساختمانی معمولاً از صخره های عظیم برش می خورند. و به صورت مدرن و تلفیقی از سنگ عباس آباد و آجر تکنو کار شده که زیبایی ساختمان را دو چندان کرده است. چگونه نمای خارجی مناسب برای خانه مدرن خود انتخاب کنیم؟ صاحب خانه هایی که به دنبال خانه های مدرن هستند علاقه مند به طراحی های نوآورانه هستند اما این نباید به قیمت از مُد افنتادن نما در مدت کوتاهی تمام اجرای کناف نما شود. لحاظ گردیده که همین امر امکان اجرای کامل آب بندی نما و رگلاژ آن را فراهم می آورد و بعلت همین خصوصیات ذکر شده قیمت بالاتری نسبت به سرامیک توپر دارد. پس از آنکه المان های افقی با قوطی های آهنی فریم بندی شد با استفاده از پروفیل های گالوانیزه M و V که به صورت عمودی روی قوطی ها پیچ میشود زیرسازی نمای فایبر سمنت تکمیل میگردد. آب بندی نما در یک ساختمان علاوه بر حفظ زیبایی و کیفیت نمای یک ساختمان، از ایجاد پوسیدگی ها و در نتیجه کاهش طول عمر مفید ساختمان جلوگیری میکند. طراحی نما با بهره گیری از زیبایی یک فضای سبز خاص می تواند مهمانان شما را شگفت زده کند. از مزایای بهره گیری از متریال سنگ در طراحی نما امکان پیاده سازی طرح های متنوع و منحصر به فرد می باشد که به زیباتر شدن نمای ساختمان منجر خواهد شد.